Wycieczka do Warszawy – SKO

14 czerwca 2017r uczniowie ZSP nr 6 uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy.

Głównym punktem była wizyta w Teatrze Polskim i udział w przedstawieniu pt ‘Królowa Śniegu” Bilety na spektakl zostały ufundowane przez Bank PKO BP. Przedstawienie było wspaniałe. Na scenie bajecznie kolorowo, malowany horyzont tworzył atmosferę, a sztuczny śnieg wyglądał jak prawdziwy. Choć przedstawienie adresowane było dla młodych widzów, dorośli z przyjemnością powrócili w świat dzieciństwa w którym ma się jeszcze wiarę w to, że miłość i dobroć roztopią najtrwalszy lód Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Jest to interaktywna wystawa, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych. Są tam stanowiska doświadczalne i narzędzia pozwalające na samodzielne poszerzanie wiedzy i wyjaśnianie wielu zjawisk. Po wyczerpującym pobycie w CNK udaliśmy się na obiad. Po obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotna do Poznania.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *