Wycieczka klasy VIc na Warmię i Mazury

22 maja 2017 roku wraz z klasami Va i IVc udaliśmy się na trzydniową wycieczkę po Warmii i Mazurach

Pierwszego dnia w drodze do Olsztyna zwiedziliśmy Pola Grunwaldzkie oraz Skansen Budownictwa Ludowego w Olsztynku. W drugim dniu czekało na nas dużo atrakcji. Po śniadaniu wyruszyliśmy do Św. Lipki, w której znajduje się Sanktuarium Maryjne, gdzie wysłuchaliśmy koncertu organowego. Następnie ruszyliśmy w kierunku Gierłoży, w której zwiedziliśmy kwatery Hitlera –Wilczy Szaniec. Na koniec dnia uczestniczyliśmy w rejsie statkiem po jeziorze Niegocin w Giżycku. Po powrocie do hotelu czekała na uczniów niespodzianka: wspólne ognisko i dyskoteka. W ostatnim dniu wycieczki udaliśmy się do Olsztyna, w którym obejrzeliśmy seans w Planetarium, a następnie zwiedziliśmy Starówkę. Na koniec udaliśmy się w drogę powrotną.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *