Z wizytą w domu Larche

W słoneczną sobotę 9 wrzesnia grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w SP 15 uczestniczyła w pikniku charytatywnym w ogrodzie domu Larche w Poznaniu przy ulicy Polańskiej. Najpierw poznaliśmy mieszkańców tego szczególnego domu, w którym osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną mieszkają wraz z asystentami. Następnie pomagaliśmy w przygotowaniach do pikniku aż w końcu super bawiliśmy się z naszymi Przyjaciółmi z Fundacji Larche w Poznaniu. Zdjęcia mówią same za siebie. Wraz z nami to gorące, sobotnie popołudnie spędziła Pani dyrektor Krystyna Hakowska i Pani wice dyrektor Agnieszka Hozakowska. Na wspólnej pierwszej akcji wolontariackiej była Pani Karolina Waszak , która wraz z Panią Hanną Troszczynską sprawują opiekę w naszym Klubie w tym roku szkolnym. Zachęcamy dołączcie do Nas ! Szkolny Klub Wolontariatu

Udostępnij