Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15  zasłużyli na  dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 8 lutego.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hol szkoły zamienił się w prawdziwą salę balową z oprawą kolorowych świateł.
W szkole zaroiło się od księżniczek, wróżek, superbohaterów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Stroje były piękne i barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Były korowody, zabawy, kółeczka, koła i tańce w parach. Wszyscy bawili się znakomicie, zarówno dzieci jak i wychowawcy. Po udanej zabawie uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek. Zabawa była bardzo udana i  sprawiła dzieciom wiele radości.