ZOSTAŃ DOBRYM ANIOŁEM

Szanowni Państwo,
koronawirus zatrzymał nas w domach i zdominował nasze codzienne życie. Okazuje się, że niektórym los pisze jeszcze trudniejszy scenariusz. U Pani Alicji Hreczyn, mamy jednej z naszych uczennic zdiagnozowano nowotwór złośliwy.
W zeszłym roku poruszyła niebo i ziemię, aby zorganizować pomoc dla bezdomnego pana Władka. Z pomocą dobrych ludzi wybudowała malutki całoroczny domek, a wcześniej uregulowała jego prawa własności do działki. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania. Dzięki wielomiesięcznym staraniom Alicji, pan Władek dostał drugie życie. Teraz to pani Alicja potrzebuje naszej pomocy.
W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie zorganizować żadnej akcji stacjonarnie, ale w imieniu całej społeczności szkolnej prosimy Państwa do włączenia się zbiórkę pieniędzy. Przez pandemię pogorszyła się jej sytuacja materialna. Jest w izolacji w domu z córką, jako osoba z grupy podwyższonego ryzyka zarażenia wirusem.
Pod poniższym linkiem uzyskacie Państwo wiecej informacji i będziecie mogli wpłacić pieniądze dla Pani Alicji.
Wierzymy, że jeśli po raz kolejny będziemy w tej sytuacji razem – cała historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

ZOSTAŃ DOBRYM ANIOŁEM

Serdecznie Państwu dziękujemy za okazaną pomoc.

Udostępnij