Wysyłanie świątecznych kartek pocztowych w grupie II

Dzieci z grupy żółtej powoli zaczęły przygotowania do świąt wielkanocnych. Nawiązują do tradycji wysyłania kartek pocztowych postanowiliśmy samodzielnie wykonać takie okolicznościowe pocztówki. Każde dziecko samodzielnie przy użyciu farb, kredek i mazaków napisało życzenia świąteczne oraz stworzyło wielkanocny obrazek. Prace pokazują indywidualny rozwój dzieci. Przed wysłaniem kartek ustaliliśmy adresy zamieszkania dzieci. Z ogromną satysfakcją wybraliśmy się na pocztę, gdzie wspólnie kupiliśmy znaczki, a następnie każdy samodzielnie przykleił znaczek w odpowiednim miejscu i wrzucił swoją kartkę do skrzynki. Z niecierpliwością czekamy aż listonosz zapuka do drzwi by zobaczyć uśmiech i zaskoczenie rodziców oraz rodzeństwa.