Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

W ZSP nr 6 pierwszy dzień wiosny zorganizowany został w piątek, 22 marca. Dla klas 7-8 p. Magdalena Koczorowska i p. Edyta Preuss przygotowały spotkanie w szkolnym holu, gdzie miały miejsce dwa interesujące konkursy.

Najpierw wspólnie obejrzeliśmy filmy o tematyce wiosennej przygotowane przez uczniów. Na końcu komisja ogłosiła zwycięzcę – wygrała klasa 8a.
Po konkursie filmowym rozpoczął się teleturniej „Jeden z dziesięciu”, w którym brało udział po dwóch reprezentantów z każdej klasy. Pary miały za zadanie odpowiadać na losowe pytania zadawane przez p. Magdalenę Koczorowską. Do finału przeszli uczniowie klasy 8b, 8a i 7a. Zwycięzcą okazały się reprezentantki klasy siódmej, które odpowiedziały poprawnie na największą liczbę pytań.

Wszystkim bardzo się podobało. Uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, podobnie jak klasy biorące udział w konkursie „Wiosna w Kadrze”. To był mile spędzony wiosenny dzień.

Udostępnij