AUTOSTRADĄ DO SZKOŁY

3 stycznia w naszej szkole odbyły się lekcje z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości zorganizowane przez Autostrada Wielkopolska SA w ramach programu społeczno-edukacyjnego AUTOSTRADA DO SZKOŁY, którego celem jest propagowanie wśród dzieci nauczania początkowego przestrzegania zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W zajęciach wzięły udział dzieci z klas pierwszych. Na początek przypomniały sobie podstawowe zasady ruchu drogowego a potem dzięki goglom i dedykowanej programowi aplikacji uczniowie przenieśli się do wirtualnego świata, gdzie rozwiązywali zagadki związane z bezpieczeństwem na drodze.

Dziękujemy naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego, panu Przemkowi Otuszewskiemu za zorganizowanie nam fantastycznych zajęć. Wszystkim się bardzo podobało.

Udostępnij