Bal karnawałowy- Grupa Czerwona

Bal karnawałowy dla wszystkich dzieci jest niezwykłym i bardzo wyczekanym dniem. Dzieci tego dnia mogą wcielić się w swoją ulubioną postać z bajki lub zostać dzielnym strażakiem, policjantem, czy nawet piratem! Na tą okazję sala zmieniła się w bajeczną krainę, która wprowadziła dzieci w radosny nastrój.

Podczas balu dzieci mogły zatańczyć w rytm samby, walczyka a nawet rock and rola. Przedszkolaki radośnie tańczyły, skakały oraz prezentowały swoje piękne stroje. Radośnie bawiliśmy się z balonami oraz podrzucaliśmy je za pomocą chusty Klanzy. Wielu wrażeń dostarczył dzieciom eksperyment „Wybuchający wulkan”. Na zakończenie baliku dzieci z grupy czerwonej miały słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie!

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Udostępnij