Boże Narodzenie 2017

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji zwanych Jasełkami. Tak jak zawsze, w ostatni dzień przed zimową przerwą świąteczną, nauczyciele, rodzice i dzieci, mogli obejrzeć przygotowane przez kolegów i koleżanki jasełka. Nieobecnym na uroczystości proponujemy relację z tego wydarzenia wraz z obszernym zestawem fotografii. Mamy nadzieję, że umilą wszystkim spotkania przy świątecznym stole. O tym, że jasełka naprawdę się podobały świadczyły gorące i huczne brawa, którymi widzowie nagrodzili wykonawców. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice .Po występie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożył wszystkim świąteczne życzenia. Każda klasa udała się na swoją wieczerzę wigilijną, aby móc symbolicznie przeżyć ten dzień ze swoimi kolegami. Przy dzieleniu się opłatkiem składano sobie serdeczne życzenia, kolędowano i obdarowywano się prezentami.

Udostępnij