Code Week – podsumowanie

To już kolejny rok naszej aktywności podczas Tygodnia Kodowania. Uczniowie klas 4-8 zmierzyli się z zadaniami znajdującymi się na stronie code.org. Na specjalnie do tego stworzonych kontach rejestrowali swoje postępy w rozwijaniu umiejętności programowania. Najbardziej aktywni uczniowie z każdej klasy otrzymali oceny celujące z informatyki. Na tych najbardziej aktywnych spośród całej szkoły czekają nagrody dodatkowe. Bardzo cieszę się, że dzieci tak ochoczo angażują się w naukę programowania – dzięki temu rozwijają kreatywność, uczą się precyzyjnego i logicznego myślenia a przy okazji dobrze się bawią.

 

Gratulacje dla klasy która napisała najwięcej linii kodu – klasy 7B (6498 linii kodu) oraz dla uczniów, którzy przeszli cały kurs (211 lekcji!)

Kamil Drozd 6d

Szymon Drozd 7b

Dawid Kwietniewski 7c

Aleksandra Dżmełyk 6b

 

Łącznie uczniowie napisali 32 585 linii kodu!

 

Magdalena Zasadzińska – nauczyciel informatyki

 

Udostępnij