Drzwi otwarte

Dnia 25 lutego zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych na „Drzwi otwarte” w Przedszkolu nr 191. W tym dniu nauczycielki przedszkola dla przyszłych przedszkolaków zorganizowały liczne zabawy i doświadczenia. Dzieci brały udział w ciekawych eksperymentach min. „rakieta balonowa”, samo kręcące się balony, czy obserwacja „ wybuchu wulkanu”. W drugiej sali na dzieci czekały muzyczne zabawy ruchowe, tworzenie cieczy nieniutonowskiej, barwienie jej oraz wspólne muzykowanie przy pomocy Bum Bum Rurek. Dzieci chętnie włączyły się w zabawę i razem z rodzicami powtarzały prezentowane doświadczenia i zabawy. Na końcu dzieci miały możliwość samodzielnego wykonania piniaty z wykorzystaniem gazet i balonów, oraz tworzenia prac plastycznych z origami.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za przyjście i zapraszamy od września 🙂

Udostępnij