Dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VIII

28 listopada odbyła się Dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VIII.

Zabawę przygotowała Rada Rodziców przy współpracy z klasą 8A wraz z wychowawcą – Panią Edytą Preuss. Uczniowie wspomnianej klasy już dwa tygodnie przed dyskoteką sprzedawali bilety na dyskotekę, której nie mogliśmy się doczekać. Klasa 8A zadbała o przygotowanie układów tanecznych oraz konkursów. Po mistrzowsku poradzili sobie z prowadzeniem całego wydarzenia, a niektórzy wcielili się w zawodowych wodzirejów.

Podczas zabawy andrzejkowej Rada Rodziców prowadziła kawiarenkę ze słodkościami i napojami. Zyski pozyskane ze sprzedaży zasilą kasę Rady Rodziców na kolejne działania.

W imieniu Rady Rodziców, Pani Małgorzata Sądowska bardzo dziękuje za zorganizowanie i profesjonalne poprowadzenie Dyskoteki Andrzejkowej p.Wychowawczyni – E. Preuss i Uczniom klasy 8A. Dziękuje także Nauczycielom wspierającym nas w opiece nad dziećmi, paniom M. Grzywińskiej, M. Koczorowskiej, M. Michalskiej i panu M. Mikołajczykowi. Pani Sądowska dziękuje Rodzicom, którzy dostarczyli produkty do kawiarenki RR, a także członkom RR wspierającym zorganizowanie dyskoteki. Jak widać i w naszej szkole może się dziać,i to dziać się bardzo dobrze. Przekonaliśmy się, że także przy małych kosztach możemy wspólnie, wspaniale się bawić. Klasa 8A pokazała nam, jak organizuje się dobrą zabawę i niech będzie to przykładem dla nas wszystkich.

Mariusz Mikołajczyk

Kronikarz szkolny

Udostępnij