Dzień Babci i Dziadka

W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka miała nieco inną formę niż zwykle. Odbyła się ona na terenie szkoły ze względu na większą przestrzeń. Pierwsza część miała charakter oficjalny. W piosenkach i krótkich wierszykach dzieci podziękowały i wyraziły miłość i szacunek swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Laurki i drobne upominki dzieci wręczyły już wcześniej. Druga część uroczystości odbyła się w stołówce, gdzie dzieci razem z Babcią i Dziadkiem wzięły udział w warsztatach. Wspólnie pod okiem fachowców wykonali witraże na szkle.Podczas oczekiwania na wyschnięcie prac zaproszeni goście oraz dzieci mieli możliwość skorzystania ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszystkim podobały się wspólnie wykonane witraże. Zapewne będą one piękną ozdobą mieszkania Babci i Dziadka.

 

Udostępnij