Dzień Dziecka w Grupie Czerwonej

Dzień Dziecka to jeden z najszczęśliwszych dni wszystkich dzieci na całym świecie. Dlatego chcąc go uczcić, 01.06 w przedszkolu na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji. Najmłodsze przedszkolaki, dzielnie pokonywały tor przeszkód oraz brały udział w sportowych konkurencjach. Uczestniczyły VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków- jednogłośnie wszystkie dzieci zajęły 1 miejsce oraz zasłużyły na medale oraz dyplomy! Chcąc umilić czas przedszkolaków przygotowano zabawy z rzucaniem balonami napełnionymi farbą. Ogromną radością dla dzieci była możliwość wcielenia się w prawdziwych artystów, malując na folii rozwiniętej wokół drzew. Niesamowitą zabawę sprawiły dzieciom pokazy ogromnych baniek mydlanych. To był dzień pełen wrażeń!