Dzień Dziecka w Grupie Żółtej

01.06.2021 roku obchodziliśmy najważniejsze święto DZIEŃ DZIECKA!!

Tematem przewodnim tegorocznego święta był sport na wesoło.

Pierwszy etap świętowania rozpoczął się w sali, Nauczyciele obdarowały dzieci balonami oraz bańkami mydlanymi i tańczyliśmy do wesołych rytmów.

Drugi etap celebrowania święta dzieci odbywał się na dworze, na którym czekała na nich moc atrakcji, takich jak: bieg w VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków, tor przeszkód, klasy i oficjalne wręczenie dyplomów oraz medali za udział w części sportowej.

W ostatnim, trzecim etapie chłopcy i dziewczynki zamienili się w artystów poprzez rzucanie na płótno balonów wypełnionych farbą z wodą. Przedszkolaki malowały również ogromny obraz na streczu, który można było podziwiać do 02.06.2021r. na naszej ścieżce rowerowej.

Udostępnij