Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2017 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej. Klasy IV-VII zebrały się w holu, aby obejrzeć przygotowane przedstawienie przez uczniów klasy VII b pod opieką p. Igora Bykowskiego.

Akcja przedstawienia opierała się na rozmowie dwóch pań sprzątających. Dialog opowiadał o dzisiejszej młodzieży i codziennych problemach pracowników szkoły. Na koniec przedstawienia cztery dziewczyny wyszły na środek i złożyły życzenia od całej społeczności uczniowskiej dla pracowników szkoły, a chłopcy wręczyli każdemu nauczycielowi i pracownikowi obsługi upominek przygotowany przez panią Alinę Bartecką.

Kolejnym punktem apelu była niespodzianka, którą przygotował pan Dariusz Stocki (wraz z klasami VII) dla pani Ludin Laguny Ruiz.

Następnie na scenie pojawiła się p. Wioletta Dorożała, która w imieniu Rady Rodziców na ręce pani dyrektor Ewy Ostrowskiej złożyła życzenia i wręczyła kwiaty.

Na koniec głos zabrała pani dyrektor – Ewa Ostrowska, która podziękowała uczniom klasy VIIb za przygotowanie apelu i przedstawienia, a nauczycielom za opiekę. Pani dyrektor złożyła także życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

 

Nicole Książkiewicz, VIIb

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *