Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy  Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach firmy „Knock Knoc Majsterkowanie dla dzieci”. Dzieci z grup – Zielonej, Niebieskiej i Żółtej samodzielnie tworzyły wiatraki, samochodziki i walce drogowe. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone One do wspólnych zabaw i tańców przy ulubionych przebojach. Ponadto Przedszkolaki otrzymały upominki oraz zajadały pyszne ciasta, za które dziękujemy Rodzicom.

Święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać.

Wszystkim Naszym Przedszkolakom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w Przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych doświadczeń i wspomnień.

 

Udostępnij