W dniu 27.09.2023 odbył się już V Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Miejsca na podium zajęli:
W kategorii dziewcząt
W kategorii chłopców:
Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju za zaangażowanie i walkę w trudnych meczach.
Już niedługo czekają Nas Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci, w których Nasi uczniowie wezmą udział 
Przygotowania czas zacząć!!! 