Ferie w Przedszkolu

Tegoroczne Ferie zimowe w naszym przedszkolu upłynęły w atmosferze dobrej zabawy w gronie kolegów, a także na realizacji naszego rocznego planu „Las w czterech porach roku”. Podczas zabaw edukacyjnych dowiedzieliśmy się czym i w jakich miejscach należy dokarmiać zwierzęta zimą, oraz o czym może śnic las zimą. Wspólne gry planszowe dały odpowiedz na wiele leśnych ciekawostek. Nie zabrakło różnorodnych zajęć plastycznych oraz codziennych spacerów, podczas których bacznie obserwowaliśmy jak zmienia się przyroda w okolicach naszego przedszkola. Również w czasie ferii graliśmy na Bum Bum Rurkach przez co rozwijaliśmy słuch muzyczny, uzdolnienia muzyczne oraz kształtowaliśmy umiejętności współpracy grupowej według określonych reguł oraz co najważniejsze czerpaliśmy radości i zadowolenia ze wspólnej zabawy.

Udostępnij