Festyn sportowo-rowerowy

Dnia 23 maja odbył się festyn rowerowy. Dzień ten na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli. Na wstępie dziękujemy wszystkim, który zaangażowali się w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy Państwu za pyszne babeczki, ciasta, sałatki i przekąski. Dziękujemy za przyjście, przygotowanie dzieci i wyposażenie ich w rowerki, hulajnogi i kaski. Dziękujemy za kolorowe balony, pomoc i uśmiech na twarzy.

Dzięki Wam, drodzy rodzice – dzieci naprawdę miło spędziły czas.

Festyn był zorganizowany pod hasłem sportowo- rowerowym. Podczas festynu nastąpiło oficjalne otwarcie Miasteczka Rowerowego dla Przedszkolaków i Rodziców. Pani wicedyrektor Krystyna Hakowska oraz czwórka dzieci wybranych z każdej grupy przedszkolnej przecięli symboliczną wstęgę prowadzącą na teren Miasteczka Rowerowego. Następnie przedszkolaki w swoich grupach wzięły udział w przeprawie przez miasteczko rowerowe. Każde dziecko po przejeździe wyznaczonej trasy otrzymało „Rowerową Kartę Przedszkolaka”. Drogę wyznaczał sympatyczny pilot Dodo. Podczas festynu towarzyszyła nam grupa animacyjna „Tandem Kids”, która prowadziła tańce animacyjne, zabawy międzypokoleniowe oraz aukcję. Podczas aukcji sprzedawane były prace plastyczno-techniczne przygotowane przez dzieci na konkurs „Dzika Afryka”. Ważnym punktem programu był pokaz tańców prowadzonych przez Panią Kingę Grzybowską- Daniel. Dzieci zaprezentowały z gracją- piękne układy taneczne, które oczarowały rodziców i dzieci.

Dochód z aukcji prac plastycznych wyniósł aż 470 zł. Dziękujemy rodzicom za gorące zaangażowanie się w aukcję, oraz dopingowanie Pani wicedyrektor Krystyny Hakowskiej, która zaoferowała przejście przez kolorowy tunel. Dziękujemy wspaniałym prowadzącym z grupy „Tandem Kids”, dzięki którym udało się zebrać ponad 1400 zł. Dziękujemy rodzicom za prowadzenie kawiarenki i sprzedaż pyszności.

Całkowity dochód z festynu zostanie przeznaczony na zadaszenie placu zabaw naszego przedszkola.

Dziękujemy za miło spędzony czas i wspaniałą zabawę!

Udostępnij