V Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

W dniu 24.05.2019r. nasze przedszkole dołączyło do V Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków. Ideą projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz rozpowszechnianie aktywnego stylu życia. W biegu wzięły udział wszystkie dzieci obecne tego dnia w przedszkolu oraz … nauczyciele. Zanim udaliśmy się na szkolne boisko, każdy uczestnik otrzymał własny numer startowy. Bieg rozpoczęły dzieci z grupy najmłodszej. Dzielne przedszkolaki przebiegły dystans na miarę swoich możliwości. Okazało się, że kondycja najmłodszych uczestników jest świetna. Następnie biegły dzieci ze starszych grup. Jednak tego dnia zwycięzcą były wszystkie przedszkolaki. Wysiłek i determinacja uczestników został nagrodzony – dzieci otrzymały medale i zasłużone brawa. Gratulujemy doskonałej kondycji naszym małym maratończykom!

Udostępnij