Konkurs plastyczno-techniczny POZNAŃ MOJE MIASTO

W związku z rocznicą wyzwolenia Poznania przypadającą w lutym, dzieci z klas I-III wzięły udział w konkursie plastyczno-technicznym „POZNAŃ – MOJE MIASTO”.

Uczniowie w poczuciu integracji z regionem w którym mieszkają, ukazali piękno naszego miasta wykonując przestrzenne modele dowolnego zabytku, obiektu lub innego charakterystycznego miejsca znajdującego się w Poznaniu. Wszystkie dostarczone prace wyróżniały się oryginalnością i dużym wkładem pracy. Obecnie dekorują szkolny korytarz na piętrze. Na wystawie można podziwiać: Stary Rynek, Ratusze i domki budnicze, Teatr Wielki, Okrąglaki, Halę Arenę, Bramę Poznania ICHOT, Pomnik Ofiar Czerwca 1956, makietę Nowego Zoo, trasę Maltanki, Stadion Poznań a także poznańską bimbę.

Zwycięzcami konkursu zostali: Zuzanna Projs 2B, Adam Muszyński 3D, Juliusz Gałka 3D, Gabriel Gut 2B, Kamil Januchta 1A, Milena Mieczyńska 1C. Niektóre prace zostały wyróżnione.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

Udostępnij