Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka

Wspólne oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu wieńczy tradycja uroczystej Wigilii. To jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego chcieliśmy przeżyć ten czas bardzo uroczyście. W piątek, 18.12.2020r. w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera. We wszystkich salach można było usłyszeć dźwięki kolęd i zobaczyć migoczące światełka na pięknie przystrojonych choinkach. Na stołach pokrytych białymi obrusami i pachnącymi gałązkami świerku nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. W tym dniu wszystkie grzeczne dzieci znalazły pod choinką upominki. Wspólne kolędowanie, rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły świąteczną atmosferę pełną wzajemnej życzliwości i radości.

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…”

Udostępnij