Pasowanie na Przedszkolaka

W Naszym przedszkolu 13 listopada 2019 roku dzieci z grupy IV (potocznie nazywani „grupą czerwoną”) wraz z rodzicami i rodzeństwem świętowali uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. W tym ważnym dla dzieci dniu towarzyszyły Nam swoją obecnością: Pani Dyrektor Krystyna Hakowska, Pani Wicedyrektor Paulina Kubacka i Pani Wicedyrektor Magdalena Swoboda.

Mali artyści zaprezentowali przepiękny program artystyczny opierający się na wierszach, piosenkach i tańcu, następnie przeszli egzamin Przedszkolaka. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej Pani Dyrektor Krystyna Hakowska za pomocą „Czarodziejskiego ołówka” dokonała aktu pasowania, Pani Wicedyrektor Paulina Kubacka podarowała pamiątkową książkę jak i dyplom Pasowania na Przedszkolaka. Dla dzieci było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Na zakończenie Pani Dyrektor wypowiedziała wiele serdecznych słów do dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola nr 191.

Udostępnij