PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 27 października 2017r. w naszym przedszkolu miała miejsce niezwykle ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Galowy strój, birety na głowach dzieci, przypinki, a także wystrój naszej sali podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały swoje umiejętności – śpiewały piosenki, recytowały wiersz, a także tańczyły – dając dowód jak już wiele się nauczyły. Po części artystycznej p. Wicedyrektor – Krystyna Hakowska, a także Przewodnicząca – p. Anna Łepska życzyły maluszkom wszystkiego co najlepsze. Następnie dzieci ślubowały być dzielnymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła p. Wicedyrektor, która przy pomocy symbolicznej kredki dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Przedszkolaki na pamiątkę tego uroczystego wydarzenia otrzymały dyplom oraz upominek. Na rodziców również czekał miły prezent – przygotowane przez dzieci serduszka, które przedszkolaki wręczyły po pasowaniu. Mimo wielu emocji towarzyszącym temu wydarzeniu nasi mali artyści spisali się na medal! Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *