Pasowanie na ucznia

Dnia 06 października odbyła się uroczystość pasowania na ucznia

na którą przybyli licznie zgromadzeni goście: rodzice, dziadkowie. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć również pani Dyrektor Ewy Ostrowskiej oraz pań Wicedyrektor Marty Gduli i Krystyny Hakowskiej. Uroczystość prowadziła pani Magdalena Zasadzińska a oprawę muzyczną zapewniła pani Violetta Górska. Po części artystycznej na uczniów czekał „egzamin”. Aby przystąpić do grona społeczności szkolnej trzeba było wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami. Poprawność wykonania oceniało wymagające jury. Uczniowie klas pierwszych pomyślnie przeszli przez wszystkie próby i udowodnili,że mają wiedzę, potrafią śpiewać, tańczyć i wspólnie się bawić. Po pozytywnie zdanym „egzaminie” i złożeniu przysięgi ślubowania nastąpił ten długo oczekiwany moment pasowania. Każdy uczeń został przyjęty przez panią Dyrektor do grona społeczności szkolnej, poprzez symboliczne dotknięcie ołówkiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci dostały dyplomy oraz legitymację z której były bardzo dumne. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *