Podsumowanie Projektu Wielokulturowość – Tolerancja – Pomoc

W dniu 28 listopada odbyło się w naszej szkole podsumowanie projektu, który realizowany był od 18 listopada.

Korytarze były przepełnione uśmiechem i dobrym słowem. W klasach zostały przeprowadzone lekcje o tolerancji. „Drzewko dobrych uczynków” uświadomiło nam, jak dużo robimy dla wszystkich. W ostatnim dniu projektu nie zapomnieliśmy o Ziemi, której uczniowie składali życzenia w formie wierszy i pięknych rysunków powieszonych w holu szkoły.

Wszyscy uczniowie brali czynny udział przez cały tydzień trwania projektu, ale najlepsi okazali się uczniowie klasy 6 b, której wychowawcą jest p. M. Szulerowicz. Drugie miejsce zajęła klasa 4b, której wychowawcą jest p. M. Koczorowska. Trzecie miejsce na podium zajęła klasa 8 a.

Szacunek, życzliwość, tolerancja są to hasła, które na co dzień staramy się propagować w naszej szkole, i które nigdy nie stracą „ważności”.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wspaniałą postawę i inspirujące działania.

 

E. Preuss

Udostępnij