Pomoc dla schroniska

W październiku ogłosiliśmy zbiórkę dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu na ul. Bukowskiej.

Zbiórka dotyczyła odpowiedniej karmy dla psów i kotów, koców, zabawek, produktów pomagających zachować zdrowie podopiecznych schroniska. Zbiórka w naszym przedszkolu przeszła nasze oczekiwania.

W piątek, 08.11.2019r. wybraliśmy się do schroniska, aby przekazać podarowane przez dzieci i rodziców rzeczy. Ilość zebranych produktów była tak duża, że z trudem zapakowaliśmy je do samochodu. Na miejscu, w imieniu całej placówki, dwoje dzieci dumnie wręczyło opiekunom zwierząt żywność, koce, zabawki, artykuły higieniczne. Pracownik schroniska serdecznie podziękował za pomoc. A my kolejny raz dziękujemy Rodzicom i Przedszkolakom za ich dobre serce i okazaną pomoc.

Dziękujemy!

Udostępnij