Pożegnanie starszaków.

Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas pożegnania „zerówki”. Dnia 20 czerwca, dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej żegnały przedszkole aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji.
Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w programie artystycznym. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz wykonały piękny układ taneczny do muzyki klasycznej.
Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Zarówno nasi mali bohaterowie dnia, jak i ich niesamowici rodzice, otrzymali z rąk Pani Dyrektor Krystyny Hakowskiej oraz Wicedyrektor Pauliny Lewandowskiej w pełni zasłużone podziękowania. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Udostępnij