Wycieczka do Osady Traperskiej

20 czerwca 2022r. uczniowie z klasy 4b i 4c pojechali na wycieczkę do Osady Traperskiej, która jest położona na skraju Parku Krajobrazowego ,,Puszcza Zielonka. Dzieci miały okazję udać się na spacer na skraj puszczy i zobaczyć powstającą tamę- którą oczywiście tworzy bóbr. Następnie uczniowie udali się do zagrody ze zwierzętami, gdzie mieli okazję pogłaskać kozy oraz poobserwować konie. Później sami upiekli pyszne kiełbaski i wypili ciepłą herbatę. To nie był koniec atrakcji. Przewodnik w tipi opowiedział o życiu Indian. Na zakończenie dzieci udały się do zagrody z psami husky. Pogoda tego dnie nie sprzyjała, ale uczniowie chętnie wzięli udział we wszystkich przygotowanych punktach programu.

Beata Kulesza