Relacja z „Drzwi Otwartych” w Naszej Szkole

W miniony czwartek odbyły się Drzwi Otwarte, które przyciągnęły liczne grono gości zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną. To było niezwykłe wydarzenie pełne atrakcji i zabawy.
Spotkanie rozpoczęło się występami naszych uczniów, którzy swoim śpiewem i tańcem udowodnili, że mają nie tylko talenty sportowe, ale i artystyczne. Pani Dyrektor Krystyna Hakowska powitała gości i opowiedziała o największych zaletach naszej szkoły. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić sale lekcyjne oraz porozmawiać z nauczycielami, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazowe treningi klas sportowych. Nasi uczniowie prezentowali swoje umiejętności pod czujnym okiem trenerów, którzy opowiadali o swoich działaniach i sukcesach uczniów. Dla dzieci przygotowano również wiele atrakcyjnych warsztatów, takich jak Bum Bum Rurki, Zumba, eksperymenty chemiczne i fizyczne, gry i zabawy językowe, warsztaty informatyczne z wykorzystaniem Ozobotów oraz tenis stołowy. Swoje stoisko miał również Szkolny Klub Wolontariatu, który zachęcał do pomocy innym i zaangażowania społecznego. Uczestnicy Drzwi Otwartych mieli też okazję obejrzeć wspaniałą wystawę zamków stworzonych przez naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili oraz naszym wspaniałym uczniom zaangażowanym w to wydarzenie!

Udostępnij