Śniadanie Wielkanocne

Już od zeszłego tygodnia w naszym przedszkolu odbywały się przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane z zbliżającym się świętem. Przedszkolaki w swoich grupach dekorowały wiosennie i świątecznie sale, wykonywały świąteczne prace plastyczne, siały owies i rzeżuchę. W środę 13 kwietnia dzieci usiadły do wspólnego Śniadania Wielkanocnego. Na pięknie przystrojonych stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw: jajka, szynki, białej kiełbaski, mazurków oraz babki wielkanocnej. Złożyliśmy sobie życzenia i wspólnie zjedliśmy śniadanie. Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich wychowanków. Po śniadaniu okazało się, że zajączek zostawił dla nas upominki. Szukanie prezentów sprawiło dzieciom wiele radości. Dziękujemy zajączku za świetne prezenty.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego dnia!

 

Zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka

oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie

życzą Dyrekcja i pracownicy Przedszkola nr 191.

Udostępnij