Święto Babci i Dziadka

W lutym w Przedszkolu 191 obchodzone były uroczystości z okazji święta Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku i życiu każdego małego człowieka. Dlatego, Dzieci z każdej grupy przedszkolnej przygotowały się do zaprezentowania programu artystycznego; recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.

W przedstawionych występach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją wdzięczność i miłość do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje role, a zaproszeni goście ze wzruszeniem oglądali. Babcie i dziadkowie uczestniczyli w zabawach ruchowych z wnukami, odszukiwali swoje portrety. Następnie Przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane upominki i laurki z życzeniami. W dalszej części uroczystości nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Przy tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim mamom, które zaangażowały się w przygotowania, oraz upiekły na tę uroczystość pyszne ciasta. Uśmiechnięte twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas wraz z wnukami. Troskliwym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Udostępnij