Szkolne Dyskusyjne Koło Filmowe

20 września 2021 roku odbyło się pierwsze spotkanie uczestników Szkolnego Dyskusyjnego Koła Filmowego. Zachęcam do zapoznania się z krótką recenzją napisaną przez uczennice z klasy 8B.

Brazylijski film pt. ,,Dwóch ojców w reżyserii Cris DAmato został wyprodukowany w 2020 roku, a jego pierwszy pokaz odbył się 15 stycznia 2021 roku. Jest to rodzinna, pogodna komedia przeznaczona dla osób powyżej 7 roku życia. W rolach głównych wystąpili: Maísa Silva (Vicenza), Eduardo Moscovis (Paco), Marcelo Médici (Giovanne). Film był nagrany w języku portugalskim, ale posiada również polski dubbing. Główna bohaterka poszukiwała biologicznego ojca. Aktorzy świetnie odegrali te role. Nie było efektów specjalnych. Oświetlenie było idealne. Film był zabawny i bardzo nam się podobał. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia.

Daria Jankowiak 8B Wiktoria Dembska 8B

Udostępnij