Szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego

W ubiegłym tygodniu odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas 4-8. W konkursie wzięły udział trzy uczennice, które samodzielnie wybrały utwór w j.angielskim i wyrecytowały go z pamięci.
Klaudia Szefer z klasy 4 A wybrała wiersz pt. My best friend autorstwa Abby Jenkins. Agnieszka Krugiołka z kl. 5 B wyrecytowała fragment bajki Little Red Riding Hood. Lena Lipska z kl. 6 A zaprezentowała fragment utworu Alice in Wonderland autorstwa Lewis Carroll.
Wszystkie uczennice starannie wyrecytowały wybrany utwór oraz wzbogaciły swoje występy rekwizytami.

Pierwsze miejsce zajęła Lena Lipska, zaś drugie miejsce zajęły ex aequo Agnieszka Krugiołka i Klaudia Szefer.

Dziękuję Wam bardzo za udział i życzę dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego! Gratulacje!

Marta Skubisz
nauczyciel języka angielskiego

Udostępnij