TOLERANCJA-POMOC-WIELOKULTUROWOŚĆ dzień pierwszy

18 listopada odbył się pierwszy dzień tygodniowego projektu TOLERANCJA-POMOC-WIELOKULTUROWOŚĆ.

Niemal wszystkie klasy z ogromnym zaangażowaniem włączyły się w projekt, a pomysłowość niektórych uczniów nie znała granic. Mogliśmy podziwiać kolorowe stroje i okrycia głowy, przebrania w przeróżne postacie oraz charakteryzacje całych klas w stroje z klapkami i kolorowymi skarpetami, czy czarnymi strojami i chustami.
Tolerujemy się! Tego dnia każdy z nas był jeszcze bardziej wyjątkowy, inny niż wszyscy, a wszyscy byli inni niż ja. Mimo to, nadal rozmawiamy ze sobą, wspólnie spędzamy czas. Nasz wygląd nie jest więc najważniejszy.
Każda klasa była oceniana w skali punktowej od 1 do 6. Wyniki punktacji przedstawiono w tabeli.
Przed nami kolejny dzień projektu – dzień II – Jesteśmy dla siebie szczególnie uprzejmi, serdeczni i życzliwi. Zbieramy kolejne punkty dla klasy!!! Działamy grupą i wspólnie walczymy o wygraną!
Mariusz Mikołajczyk

Udostępnij