Turniej Mikołajkowy

Do turnieju przystąpiły wszystkie klasy III.

Każda z klas wystawiła swoich przedstawicieli, którzy rywalizowali w systemie „każdy z każdym”.

Zadaniem klas było odpowiednie przygotowanie się do turnieju:
– przygotowanie strojów sportowych pod wybrane przez siebie reprezentacje,
– kibice malowali twarze, przyszykowali pompony, organizowali doping wymyślając hasła i przyśpiewki prowadząc swoich przedstawicieli klas do zwycięstwa,
– zorganizowane zostały: pokaz tańca w przerwie turnieju oraz konkursy dla publiczności, w których można było zdobyć nagrody
– każdy uczestnik turnieju otrzymał medal a ponad to wybrano najlepszą „5” turnieju, najlepszego strzelca oraz bramkarza.

Uczniowie z klas III do tej pory wzięli udział w dwóch edycjach turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.
W 2015 roku wygraliśmy jeden mecz w turnieju – bardzo szybko odpadając z rozgrywek. W 2016 roku nie przegraliśmy żadnego meczu, remisując jeden – odpadliśmy z dalszych rozgrywek jedną bramką.

W turnieju regularnie biorą udział następujący uczniowie:

– Kuba Leitgeber
– Patryk Wachowiak