Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w Grupie Niebieskiej

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój dzieci, przybycie Pani Dyrektor oraz Pań Wicedyrektor, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Dzieci z grupy niebieskiej z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny pełen wierszyków, piosenek oraz tańców, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Nasi mali artyści zasłużyli na gromkie brawa i szczere gratulacje. Kolejnym, a zarazem najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania. Następnie Pani Dyrektor kładąc na ramieniu każdego dziecka „magiczny ołówek” dokonała uroczystego aktu pasowania na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz książkę. Na końcu Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor życzyły dzieciom, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, ciekawych doświadczeń oraz samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów.

Udostępnij