Wizyta w bibliotece szkolnej grupy Czerwonej

Przedszkolaki z grupy czerwonej zostały zaproszone do Biblioteki Szkolnej ZSP nr 6.    Dzieci z  ogromną ciekawością zapoznały się z tym magicznym dla nich miejscem. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece, wzięły udział w kreatywnych zajęciach przeprowadzonych przez Panią bibliotekarkę oraz uczennice szkoły. Dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami bajki przedstawionej w formie inscenizacji. Chętnie brały również udział w zaproponowanych zabawach ruchowych oraz parateatralnych.

Na zakończenie dzieci miały możliwość zwiedzić zakamarki biblioteki i wspólnie z uczennicami szkoły przeczytać wybrane przez siebie książki.

Udostępnij