Dzień Kobiet

Dzień Kobiet upłynął w bardzo miłej atmosferze, pełnej twórczej pracy Przedszkolaków. Każda grupa celebrowała ten dzień we własnym niepowtarzalnym stylu. Dziewczynki przygotowały dla siebie lub swoich mam piękne bransoletki z kolorowych koralików, zaś chłopcy równie z dużym zapałem zrobili je dla mamy lub siostry. Malowanie na przygotowanych szablonach dłoni konturów paznokci oraz rysowanie pierścionków i bransoletek sprawiło dziewczynkom wyjątkową radość. Po złożeniu przez chłopców życzeń i wręczeniu upominków czekał na dzieci słodki poczęstunek.Wszystkie kobiety małe i duże zostały obdarowane kwiatami oraz prezencikami. Uśmiechnięte i zadowolone miny pań są najlepszym dowodem jak miły i radosny był to dla nich dzień.