Wycieczka do Rancza Kacperkowo- grupa żółta

W piątek 19.05 dzieci z grupy niebieskiej oraz żółtej odwiedziły Ranczo Kacperkowo. Przedszkolaki miały szanse nakarmić stado głodnych owiec, rozbrykanych kózek oraz puchatych królików. Wielką atrakcją był przejazd zabytkowym traktorem, podczas którego dzieci mogły podziwiać ptaki zamieszkujące ranczo. Wielki podziw wśród dzieci wzbudził ogon pawia oraz długie nogi emu. Podczas obcowania ze zwierzętami dzieci ćwiczyły nie tylko swoją odwagę, ale przede wszystkim umiejętność spokojnego, stonowanego podejścia do mieszkańców rancza. Na szczęście znalazło się też miejsce do rozładowania energii. Dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalnią w pełni zadowolił przedszkolaków i ich potrzebę szaleństw. Wracając, autokarem do przedszkola wszyscy zgodnie ustalili, że jeszcze kiedyś odwiedzimy to urocze miejsce.

Udostępnij