Wycieczka Góry Świętokrzyskie klasy IIIA i IIID

29-31 maj to czas w którym dzieci z klas IIIa i IIId pojechały na wycieczkę do województwa świętokrzyskiego.

Pogoda zamówiona, uśmiechy spakowane i w drogę. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kielce a wieczorem szaleliśmy na boisku w naszym ośrodku. Kolejnego dnia zdobyliśmy najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich – Łysicę, ale dla nas to za mało więc weszliśmy jeszcze na Łysą Górę aby zobaczyć bazylikę na jej szczycie. Wieczorem schłodziliśmy się w Jaskini RAJ gdzie przez cały rok panuje temperatura około 9 stopni. Ostatni dzień to wizyta w Centrum Nauki Leonardo Da Vinci w Chęcinach, gdzie mogliśmy eksperymentować i sprawdzać się w grach i zabawach do woli. Wróciliśmy zmęczeni ale bardzo zadowoleni, było super!

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *