Wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Zakończyła się tegoroczna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Wzięło w niej udział 8710 uczniów z dwunastu województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego. Uczestników wspierało 896 nauczycieli i bibliotekarzy z 841 szkół. Z wielką radością informuję, że wielu naszych uczniów zostało laureatami i finalistami tego konkursu.

Grupa „Spotkacie nowych przyjaciół” (klasy 2 – 3)

Laureaci: Anastazja Antczak, Kinga Wawrzyniak

Finaliści : Maja Gronowska, Helena Gałka, Jagoda Łepska, Alicja Kozłowska, Dawid Rosiński

Grupa „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” (klasy 4 – 6)

Laureaci: Krzysztof Kurpisz, Nikodem Kaźmierski, Magdalena Wawrzyniak, Amelia Gronowska, Maksymilian Czarnacki, Lena Malanowicz, Julia Zuchmańska

Finaliści: Zuzanna Mitkowska, Mateusz Michalski, Laura Kurzajewska, Juliusz Gałka, Zuzanna Projs

Wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję za wytrwałość oraz zaangażowanie. W imieniu całej szkoły dziękuję także za godne reprezentowanie na poziomie ogólnopolskim.

Ewa Janas