Zakończenie projektu „Moja sprawność motoryczna”.

Dnia 9.11.2021 uczniowie klas 1-3 zakończyli zajęcia sportowe w ramach projektu „Moja sprawność motoryczna”. Głównym założeniem zajęć było kształtowanie wśród dzieci naturalnej potrzeby aktywności fizycznej oraz nawyku zdrowego stylu życia. Uczestnicy podczas zajęć rozwijali oraz doskonalili swoje cechy motoryczne takie jak: skoczność, siła, koordynacja, szybkość przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i pomocy dydaktycznych. Wspólnie w grupie uczyliśmy się umiejętności współdziałania w zespole, akceptacji siebie oraz innych jak również pracowaliśmy nad podniesieniem samooceny poprzez kształtowanie pozytywnych wartości. Uczniowie brali również udział w warsztatach o tematyce zdrowego żywienia i zachowań prozdrowotnych. Na zakończenie na każdego z uczestników czekała zdrowa przekąska oraz dyplomy i koszulki.
Dziękuję za Wasze zaangażowanie oraz aktywny czas spędzony razem.

 

Katarzyna Herkt

Udostępnij