Zawieszenie zajęć – informacje 09.04.2020r

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 informuje, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 09.04.2020r. zawiesza zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńczo – wychowawcze w Przedszkolu nr 191 i Szkole Podstawowej nr 15 w okresie od 14 do 26 kwietnia 2020r. W czasie tym kontynuowana będzie forma kształcenia na odległość.

Zgodnie z komunikatem MEN przesunięty został także termin egzaminów uczniów klas VIII. Nie odbędą się one wcześniej niż w czerwcu, raczej w drugiej połowie. Przynajmniej na trzy tygodnie wcześniej uczniowie zostaną poinformowani o nowym terminie.

Wszystkie informacje dotyczące dalszych zmian i terminów będziemy przekazywać Państwu na bieżąco. Proszę śledzić stronę internetową ZSP nr6

Z wyrazami szacunku

Dyrektor ZSP nr 6

Krystyna Hakowska

 

 

Udostępnij