Zbiórka na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Gaju

Tę akcję wymyślili sami uczniowie na początku roku szkolnego. Jedna z uczennic zaproponowała schronisko w Gaju i zrobiła piękny plakat promujący zbiórkę. Inni uczniowie ogłaszali komunikaty w klasach. Klasowi koordynatorzy dbali, aby zebrane rzeczy zostały właściwie przechowane. Kilka dni temu nieodwołalnie zakończyliśmy już akcję zbierania karmy i innych rzeczy dla schroniska w Gaju. W sobotę – 08.05. nasza przesyłka trafiła do adresata. Załoga Fundacji przekazała serdeczne podziękowania i fajny kalendarz.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki. Mimo trudnych warunków daliśmy radę. Jak zawsze jesteście niezawodni. Szczególne podziękowania kieruję do wielu rodziców, którzy na moją prośbę natychmiast zgłosili chęć zawiezienia rzeczy do schroniska w wolnym czasie.
Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Małecka

PS

Obiecuję, że takie akcje będziemy powtarzać

Udostępnij