Zielona szkoła klas III C I III D

W dniach od 4-7.05 czerwca 2018r klasy III D i III C wyruszyły do Kudowy Zdrój na Zieloną Szkołę. Pogoda dopisała i mogliśmy zobaczyć to wszystko co było zaplanowane. W Muzeum Papiernictwa zobaczyliśmy jak powstają różne gatunki papieru. Zapoznaliśmy się z wieloma zawodami, których już nie ma lub jest ich bardzo mało. Zjedliśmy bardzo smaczny chleb upieczony w piecu chlebowym. W Muzeum Zabawek mogliśmy podziwiać zabawki, którymi bawili się nasi dziadkowie. Ale najbardziej podobało nam się w Skalnym Miasteczku. Pan przewodnik przekazał nam dużo informacji, płynęliśmy łódką oglądając bajkowych bohaterów. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Muzeum Górnictwa i zobaczyliśmy jak ciężko pracują górnicy. Mogliśmy też grać w piłkę nożną i siatkową oraz grać w kometkę. Mieliśmy też super dyskotekę. Do domu wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń. Wycieczka była udana co widać na załączonych zdjęciach.

Udostępnij