Dzień Rodziny

Maj i czerwiec to miesiące, w których szczególnie pamiętamy o naszych Mamusiach i Tatusiach. W naszej, I grupie, był to również czas podsumowań i pożegnań. 8 czerwca wspólnie z rodzicami świętowaliśmy te trzy okazje podczas Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Pożegnania Przedszkola. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny: wiersze, piosenki i tańce, które wytrwale ćwiczyły w ostatnich tygodniach. Wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Na dzieci również czekały prezenty na zakończenie przedszkola, które będą miały im przypominać czas spędzony w naszych murach. Na koniec wszyscy mogli obejrzeć pokaz przygotowany przez dzieci uczestniczące w ciągu roku w zajęciach tanecznych prowadzonych przez p. Kingę Grzybowską-Daniel.