Nowości w bibliotece szkolnej #11

Szanowni Uczniowie,

na bibliotecznych półkach znalazły się kolejne nowości! Do zbiorów włączyłyśmy serię książek Halvdan Wiking Martina Widmarka, która z pewnością spodoba się wszystkim, który uwielbiają przygody i zagadki.

Będzie to też nie lada gratka dla fanów serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, której autorem jest Widmark.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką serii i zdjęciami powieści.

Uwaga, nadchodzą Wikingowie!

Czasem podstępni i złośliwi, zawsze gotowi do przygody!

Na czytelników oczekuje nowa seria książek stworzona przez szwedzkiego pisarza Martina Widmarka, w której sięga on do skarbca skandynawskich faktów i legend o wikingach. Opisuje wciągające perypetie młodego wikinga Halvdana w trzech tomach:

1. Puchar wodza

2. Grób obcego

3. Wilcze serce

Zachęcamy do zamawiania książek. Przypominamy, że w związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w szkole w klasach I-III i IV-VIII, nadal korzystamy z opcji zamawiania. Wystarczy przesłać wiadomość na Librusie do p. Ewy Janas (bibliotekarki), a o tym, kiedy książka będzie gotowa do odbioru w portierni, zostaniecie poinformowani.

Pracownicy biblioteki szkolnej

Udostępnij